[Best]

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΤ FM 90,6

Δευτέρα
07:00-10:00 Breakfast news
07:00-08:00 Γιώργος Τράντζας
08:00-10:00 Παναγιώτης Νιζάμης

10:00-11:30 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:30-13:00 Μαρία Καραγιάννη (Πρωινό κούς κούς)
13:00-14:30 Σπύρος Σταθάκης (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-16:00 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
16:00-17:00 Γιώργος Καρατζαφέρης (Ελλάδα Γειά σου)
17:00-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ)
19:00-22:00 Ράνια Αγγελίδου (Παρέα με την Ράνια)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Endy (Αύρα Νύχτας)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:00 Μουσική


Τρίτη
07:00-10:00 Breakfast news
07:00-08:00 Γιώργος Τράντζας
08:00-10:00 Παναγιώτης Νιζάμης

10:00-11:30 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:30-13:00 Μαρία Καραγιάννη (Πρωινό κούς κούς)
13:00-14:30 Σπύρος Σταθάκης (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-16:00 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
16:00-17:00 Γιώργος Καρατζαφέρης (Ελλάδα Γειά σου)
17:00-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ)
19:00-22:00 Φαίη Κάλφα (Μουσικές Περιπλανήσεις) (Off-studio broadcast)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Μ.Μουσελής - Ν.Παρασκευάκος (Στίς αλάνες παίζουν τά παιδιά)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:00 Μουσική


Τετάρτη
07:00-10:00 Breakfast news
07:00-08:00 Γιώργος Τράντζας
08:00-10:00 Παναγιώτης Νιζάμης

10:00-11:30 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:30-13:00 Μαρία Καραγιάννη (Πρωινό κούς κούς)
13:00-14:30 Σπύρος Σταθάκης (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-16:00 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
16:00-17:00 Γιώργος Καρατζαφέρης (Ελλάδα Γειά σου)
17:00-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ)
19:00-22:00 Άσπα (Μουσικές Ανάσες)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Μουσική
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:00 Μουσική


Πέμπτη
07:00-10:00 Breakfast news
07:00-08:00 Γιώργος Τράντζας
08:00-10:00 Παναγιώτης Νιζάμης

10:00-11:30 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:30-13:00 Μαρία Καραγιάννη (Πρωινό κούς κούς)
13:00-14:30 Σπύρος Σταθάκης (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-16:00 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
16:00-17:00 Γιώργος Καρατζαφέρης (Ελλάδα Γειά σου)
17:00-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ)
19:00-22:00 Άσπα (Μουσικές Ανάσες)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Μ.Μουσελής - Ν.Παρασκευάκος (Στίς αλάνες παίζουν τά παιδιά)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:00 Μουσική


Παρασκευή
07:00-10:00 Breakfast news
07:00-08:00 Γιώργος Τράντζας
08:00-10:00 Παναγιώτης Νιζάμης

10:00-11:30 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:30-13:00 Μαρία Καραγιάννη (Πρωινό κούς κούς)
13:00-14:30 Σπύρος Σταθάκης (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-16:00 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
16:00-17:00 Γιώργος Καρατζαφέρης (Ελλάδα Γειά σου)
17:00-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ)
19:00-21:00 Αθλητικά (Αγγλικό Ποδόσφαιρο)
21:00-22:00 Στέλλα Παπαλαζαρίδου (Magic Night)
22:00-24:00 Γιώργος Μαντάς (Το πλοίο της αγάπης) 
24:00-02:00 Στράτος Αγιοστρατίτης - Τάκης Καραγιάννης (Το δίδυμο της συμφοράς)
02:00-05:00 Γιώργος Κάλφας (Εραστές του Βινυλίου) (Off-studio broadcast)  


Σάββατο
07:00-09:00 George Megamix (MEGAMIX) (Off-studio broadcast)
09:00-12:00 Θοδωρής Ρακιντζής - Έλενα Σωτηροπούλου (GR XPRESS) (Off-studio broadcast)
12:00-14:00 Κώστας Ουίλς (Πού πήγαν τά Λεφτά)
14:00-15:00 Παρμενίων Λιβανίδης (Σήκω Έλληνα)
15:00-17:00 Sunny (Sunny Weekend)
17:00-19:00 Χρήστος Ιλερής - Βασίλης Ζαχαρίου  (Έχουμε θέμα)
19:00-21:00 Λάζος Μαντικος (stΑΡΤmusic)
21:00-24:00 Γιώργος Μαντάς (Το πλοίο της αγάπης)
24:00-02:00 Κατερίνα Γιατζόγλου (Η Νύχτα αυτή είναι δική μας)
02:00-07:00 Μουσική  


Κυριακή
07:00-09:00 Θοδωρής Ρακιντζής - Έλενα Σωτηροπούλου (GR XPRESS) (Off-studio broadcast)
09:00-12:00 Άννα Μαρία Λογοθέτη και Αναστάσιος Hawk (Energy Boost)
12:00-14:00 Κώστας Ουίλς (Πού πήγαν τά Λεφτά)
14:00-15:00 Παρμενίων Λιβανίδης (Σήκω Έλληνα)
15:00-17:00 George Megamix (MEGAMIX) (Off-studio broadcast)
17:00-19:00 Χρήστος Ιλερής - Βασίλης Ζαχαρίου  (Έχουμε θέμα)
19:00-21:00 Πέρρης Κρητικός & Χρύσα Βογιατζή (Κυριακάτικα Πεφταστέρια)
21:00-24:00 Γιώργος Μαντάς (Το πλοίο της αγάπης)
24:00-02:00 Κατερίνα Γιατζόγλου (Η Νύχτα αυτή είναι δική μας)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:00 Μουσική  
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΤ FM 90,6 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΤ FM 90,6 Reviewed by καλφας γεωργιος on 2:36:00 π.μ. Rating: 5