[Best]

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΤ FM 90,6

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



Δευτέρα
08:00-10:00 Γιώργος Τράντζας-Δημήτρης Βούκιας (Πρωινή Ενημέρωση)

10:00-11:00 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:00-12:00 Γιώργος Σαζακλής-Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
12:00-12:30 Γιώργος Σαζακλής (Νά 'χαμε να λέγαμε)   
12:30-13:30 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
13:30-14:30 Σπύρος Σταθάκης - (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-15:30 Παρμενίων Λιβανίδης (Σήκω Έλληνα)
15:30-16:30 Γιώργος Καρατζαφέρης (Εν κατακλείδι)
16:30-17:00 Playlist
17:00-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης (Σύνδεση με ΑΡΤ TV Δοκάρι και μέσα)
19:00-22:00 Ράνια Αγγελίδου (Παρέα με την Ράνια)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Endy (Αύρα Νύχτας)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:30 Playlist


Τρίτη
08:00-10:00 Γιώργος Τράντζας-Δημήτρης Βούκιας- (Πρωινή Ενημέρωση)

10:00-11:00 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:00-12:00 Γιώργος Σαζακλής-Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
12:00-12:30 Γιώργος Σαζακλής (Νά 'χαμε να λέγαμε)   
12:30-13:30 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
13:30-14:30 Σπύρος Σταθάκης - (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-15:30 Παρμενίων Λιβανίδης (Σήκω Έλληνα)
15:30-16:30 Γιώργος Καρατζαφέρης (Εν κατακλείδι)
16:30-17:00 Playlist
17:00-19:00 Νίκος Αβραμίδης και αθλητικό τμήμα του ΑΡΤ (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ By Radio)
19:00-22:00 Ράνια Αγγελίδου (Παρέα με την Ράνια)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Μ.Μουσελής - Ν.Παρασκευάκος (Στίς αλάνες παίζουν τά παιδιά)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)05:00-07:30 Playlist


Τετάρτη
08:00-10:00 Γιώργος Τράντζας-Δημήτρης Βούκιας- (Πρωινή Ενημέρωση)

10:00-11:00 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:00-12:00 Γιώργος Σαζακλής-Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
12:00-12:30 Γιώργος Σαζακλής (Νά 'χαμε να λέγαμε)   
12:30-13:30 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
13:30-14:30 Σπύρος Σταθάκης - (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-15:30 Παρμενίων Λιβανίδης (Σήκω Έλληνα)
15:30-16:30 Γιώργος Καρατζαφέρης (Εν κατακλείδι)
16:30-17:00 Playlist
17:00-19:00 Νίκος Αβραμίδης και αθλητικό τμήμα του ΑΡΤ (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ By Radio)
19:00-20:00 Στέλλα Λαζάρου (Coffee Time)
20:00-22:00 Άσπα (Μουσικές Ανάσες)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Φαίη Κάλφα (Μουσικές Αποπλανήσεις) (Off-studio broadcast)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:30 Playlist


Πέμπτη
08:00-10:00 Γιώργος Τράντζας-Δημήτρης Βούκιας- (Πρωινή Ενημέρωση)

10:00-11:00 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:00-12:00 Γιώργος Σαζακλής-Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
12:00-12:30 Γιώργος Σαζακλής (Νά 'χαμε να λέγαμε)   
12:30-13:30 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
13:30-14:30 Σπύρος Σταθάκης - (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-15:30 Παρμενίων Λιβανίδης (Σήκω Έλληνα)
15:30-16:30 Γιώργος Καρατζαφέρης (Εν κατακλείδι)
16:30-17:00 Playlist
17:00-19:00 Νίκος Αβραμίδης και αθλητικό τμήμα του ΑΡΤ (Σπόρ-Σκόρ-Ρεκόρ By Radio)
19:00-22:00 Άσπα (Μουσικές Ανάσες)
22:00-24:00 Μιχάλης Στάμου (Melody Dream)
24:00-02:00 Μ.Μουσελής - Ν.Παρασκευάκος (Στίς αλάνες παίζουν τά παιδιά)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:30 Playlist


Παρασκευή
08:00-10:00 Γιώργος Τράντζας-Δημήτρης Βούκιας- (Πρωινή Ενημέρωση)

10:00-11:00 Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
11:00-12:00 Γιώργος Σαζακλής-Θάνος Κόκκαλης (Στην Ώρα μας)
12:00-12:30 Γιώργος Σαζακλής (Νά 'χαμε να λέγαμε)   
12:30-13:30 Όθων Φλωράτος (Με την ματιά της Τίγρης)
13:30-14:30 Σπύρος Σταθάκης - (Οικονομικές Σελίδες)
14:30-15:30 Παρμενίων Λιβανίδης (Σήκω Έλληνα)
15:30-16:30 Γιώργος Καρατζαφέρης (Εν κατακλείδι)
16:30-17:00 Playlist
17:00-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης (Σύνδεση με ΑΡΤ TV Δοκάρι και μέσα)
19:00-21:00 Γιάννης Σκοτίδας Αθλητικά (Αγγλικό Ποδόσφαιρο)
21:00-24:00 Γιώργος Μαντάς (Το πλοίο της αγάπης)
24:00-02:00 Στράτος Αγιοστρατίτης - Τάκης Καραγιάννης (Το δίδυμο της συμφοράς)
02:00-05:00 Γιώργος Κάλφας (Εραστές του Βινυλίου) Τραγούδια από τις 45στροφές (Off-studio broadcast)
05:00-10:00 Playlist


Σάββατο
10:00-12:00 Γέροντας Ιλαρίωνας (Ανατροπή τώρα!) (Off-studio broadcast)
12:00-14:00 Κώστας Ουίλς (Ελλάδα ώρα μηδέν)
14:00-16:30 Γιωργος Ντιμπένκος - Βασίλης Στασινόπουλος (Μεταξύ Σκύλλας και Χάρυβδης)
16:30-19:00 Γιάννης Καρατζαφέρης - Πάνος Παπατσώρης - Θοδωρής Ραλλής -Nίκος Αβραμίδης-Πάνος Πανίδης - Θεόφιλος Κουκίδης (BetWeekend)
19:00-21:00 Λάζος Μαντικος (stΑΡΤmusic)
21:00-24:00 Γιώργος Μαντάς (Το πλοίο της αγάπης)
24:00-02:00 Κατερίνα Γιατζόγλου (Η Νύχτα αυτή είναι δική μας)
02:00-05:00 Γιώργος Κάλφας (Εραστές του Βινυλίου) Τραγούδια από τις 45στροφές (Off-studio broadcast)
05:00-09:00 Playlist


Κυριακή
09:00-12:00 George Megamix (Weekend Show) (Off-studio broadcast)
12:00-14:00 Κώστας Ουίλς (Ελλάδα ώρα μηδέν)
14:00-16:00 Γιωργος Ντιμπένκος - Βασίλης Στασινόπουλος (Μεταξύ Σκύλλας και Χάρυβδης)
16:00-18:00 Γιάννης Καρατζαφέρης - Πάνος Παπατσώρης - Θοδωρής Ραλλής -Nίκος Αβραμίδης-Πάνος Πανίδης - Θεόφιλος Κουκίδης (BetWeekend)
18:00-21:00 Μουσική
21:00-24:00 Γιώργος Μαντάς (Το πλοίο της αγάπης)
24:00-02:00 Κατερίνα Γιατζόγλου (Η Νύχτα αυτή είναι δική μας)
02:00-05:00 Γιάννης Ευθυμίου (Λαϊκά μονοπάτια) (Off-studio broadcast)
05:00-07:30 Playlist
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΤ FM 90,6 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΤ FM 90,6 Reviewed by καλφας γεωργιος on 2:36:00 π.μ. Rating: 5